טל: 08-6198590

בנייה קלה למגזר המסחרי והמוסדי

הראל חברה לבניה קלה מגשימה לעשרות לקוחות וזוגות צעירים את הפנטזיות ובונה עבורכם מבנים בשיטת בניה קלה.
כמו כן הראל חברה לבניה קלה נותנת שירות ובונה גם מבנים מסחריים ומוסדיים, כגון: משרדי מכירות, בתי כנסת, כיתות לימוד, קליניקות ועוד.
הבנייה שלנו עומדת בתקנים המוסדיים, תוך התחשבות בלקוח ע”י אספקה במינימום זמן והתאמה לציבור הרחב, החל מנגישות ועד מראה יוקרתי ומרשים. אנו מבינים את הצרכים של הלקוחות העסקיים ומספקים שירות SOS במקרה של תקלה.
כמובן שאנו מספקים אחריות יצרן על מגוון תקלות כגון נזילות,קצר בחשמל ועוד..
עיקר הבניה נעשת במפעל ומעוברת בשיטה מיוחדת וקפדנית לשטח הרצוי.

הראל חברה לבניה קלה מספקת לכם הדמיה ועיצוב תלת מימד של איך שהמבנה נייד שלכם הולך לראות כך תדעו בדיוק איך המבנה נבנה עוד לפי שהוא מבוצע בשטח ותוכלו בעזרת המהנדס שלנו והאדריכל לשנות או להוסיף על פי הדרישה שלכם .

מבנים ניידים של חברת הראל הוא מבנה חזק ובנוי בטכנולוגיה ובשיטה המתקדמת בעולם בזכות בלוק ACOTEC שהוא בלוק חזק מאוד הבנוי בשיטת חיבור זכר ונקבה ואיתו אנו בונים את הקירות של המבנה נייד.
בנוסף לחיבור זכר ונקבה אנו מורחים דבק גרמני מאוד חזק לחיבור אקסטרה עמיד!

 

 

תהליך שלבי הפרוייקט לבניה מסחרית ומוסדית:

לקוחותינו המעוניינים לרכוש מבנה נייד עבור פרוייקטים מסחריים או מוסדיים נהנים משירות מקצועי, ידע גדול בתחום ועבודה עם מיטב האדריכלים ואנשי המקצוע האיכותיים ביותר. 

הבניה המשתלמת ביותר לעסק שלך

בניה קלה הפכה להיות חלק מהנוף של יותר ויותר עסקים ומוסדות, כגון: בתי ספר, משרדי מכירות ועוד. בזכות התפתחות הטכנולוגיה ניתן לבנות מבנים בבניה קלה בקלות ובמהירות. חברת הראל בניה קלה מספקת עבור המגזר המסחרי והמוסדי מבנים איכותיים במחירים משתלמים ובאיכות גבוהה במיוחד.

פרויקטים

מוזמנים לקבוע פגישת יעוץ אישית במשרד או אצלכם בשטח
 חייגו 08-6198590