טל: 08-6198590

האם מבנה בבניה קלה נחשב לבטוח?

בניה קלה נחשבת למהירה יחסית. ניתן לעבור את כל שלבי הבניה בקצב מואץ, אך עולה השאלה האם התוצאה מספיק טובה. האם מבנה בבניה קלה נחשב לבטוח? רבים שואלים עד כמה מבנה שנבנה בשיטה כזאת נחשב לבטוח והמומחים משיבים.

האם מבנה בבניה קלה נחשב לבטוח? הבטיחות של ליווי אדריכלי והנדסי כמקובל

כל מבנה באשר הוא צריך לקבל אישורי בניה, נדרשים תוכניות מפורטות, אחרת יהיה מדובר במבנה בלתי חוקי. אם מישהו מבצע פרויקט לא מורשה בבניה קלה, הרי שאין ערובה על כך שהמבנה יהיה בטוח, אולם כאשר תהליך הבניה נעשה בפיקוח מלא, בליווי אדריכלי והנדסי, עם פרויקטור ותחת כל האישורים הנדרשים, התוצאה תהיה בטוחה ללא שום סייגים. באם נדרש במבנה ממ”ד להשלמת הבטיחות, הרי ניתן לשלב יציקה בשיטות הבניה המקובלות. התוצאה – בטיחות מעל הכל.

האם מבנה בבניה קלה נחשב לבטוח?

מה אומר הניסיון בחו”ל

בארץ, בניה קלה עדיין פחות נפוצה ביחס לשימוש בחו”ל. במדינות רבות מרבית המבנים למעשה מיוצרים בשיטות קלות, עם תכנון וביצוע מהירים יותר, תוך שימוש במערכי ייצור ממוחשבים ובקרת איכות גבוהה. הניסיון בחו”ל, של עשרות שנים, מגלה כי בניה קלה בטוחה לא רק למספר שנים אלא לפרק זמן הרבה הרבה יותר ארוך. שימוש בפרופילים מוחזקים ומסגרות, ביחד עם יציקות במקומות המתאימים, מבטיחים עמידות ויציבות בכל תנאי סביבה ומזג אוויר. כל זאת, לצד גמישות תכנונית ופתיחות מרובה לשינויים.

איך תוודאו שבונים לכם בית בטוח, באחריות

בית מבניה קלה לא קונים מכל אחד. נדרש ניסיון, ידע והבנה השונים בחלקם מאלה שברשות חברות הנדסיות שפועלות בצורה מסורתית יותר. בנייה קלה מקובלת כיום בצמודי קרקע, יישובים כפריים, קיבוצים, הרחבות ועוד. אבל איך תדעו שבונים לכם בית בטוח, באחריות? חברת הראל בניה קלה מתמחה בבניה ללקוחות פרטיים, לשימוש מסחרי, בניית בתי ספר ועוד. הלקוחות נהנים מתקופת אחריות מקיפה. התרשמות ממגוון הפרויקטים שבוצעו בשנים האחרונות מלמדת שהלקוחות מרגישים בטוחים, שיש להם גב. בניה בשיטה מתקדמת (אקוטק), עם תו תקן וגם עמידה בתקנים המחמירים של בטיחות אש. המבנים מבודדים, עם גימור מרהיב, נוחים ובטוחים למגורים, לפעילות קהילתית ולעסקים.

מחפשים בית בבניה קלה? הגעתם אל המקום הנכון. חברת הראל בניה קלה בעלת נסיון עשיר בתחום הבניה הקלה. חברתנו עובדת יחד עם מיטב המומחים בתחום, על מנת לספק ללקוחותינו את המבנה הבטיחותי, המרשים, הפרקטי והאיכותי ביותר!

הראל חברה לבניה קלה

מעוניינים להגשים חלום צרו איתנו קשר...