טל: 08-6198590

בניית בית פרטי בשיטת בנייה קלה

ובניית בית פרטי בשיטת בנייה קלה ,אנו מבינים את הצורך העצום במציאת בית פרטי במחיר שפוי במדינת ישראל ולכן אנו מתייחסים לכל לקוח במגזר הפרטי, כלקוח שהגיע להגשים את החלום של הקמת בית פרטי בבניה קלה ורכישת בית במחיר מציאותי וזה הוא עיקר עיסוקנו לתת מענה ללקוח הפרטי בצורה היעילה והטובה ביותר. אנו יודעים להגיע לתוצאה המושלמת ומסתכלים על הפרטים הקטנים בקפידה יתרה  , החל מצורתו החיצונית של המבנה והמשך בפרקטיקה ונוחות במיקומי נקודות החשמל, איכות הריצופים והסינטרייה, גימורים חיצוניים ופנימיים ברמת גימור מושלמת. הייחודיות שלנו שאצלנו קיימים כל השירותים של תהליך הבנייה תחת קורת גג אחת אצלנו יש את המהנדסים האדריכלים ומנהלי העבודה המקצועיים ביותר שיתנו לכם את כל המענה הדורש במהירות וביעילות ויחסכו לכם המון זמן ובירוקרטיה.

את כל העבודה אנו עושים תוך כדי התחשבות מלאה בצרכי הלקוח, מתן תחושה של מרחבים גדולים בתוך הבית, על מנת שתוכלו ליהנות מחוויה של בניית בית בצורה האולטימטיבית, ללא רעש וללא לכלוך.
בין היתר אחד הדברים שמבליט אותנו בתור חברת בוטיק לבניית בתים פרטיים בשיטה של בניה קלה ללקוחות הפרטיים הינו החומר שאנו משתמשים אשר ייחודי ובלעדי להראל חברה לבנייה קלה 
בשם “ACOTECK” אנו משתמשים בפלטות אקוטק לבניה קלה, ואיתו אנו בונים את הקירות על קונסטרוקציה פלדה, הפלטות נכנסות לפרופיל הפלדה בחיבור בשיטת “U” ומתחברות אחת לשנייה בשיטת חיבור זכר ונקבה והדבקת הלוחות על ידי דבק גרמני חזק ועמיד במיוחד.
הייחוד של החומר הזה מעבר לכך שהוא עמיד וחזק במיוחד שהוא אינו דורש תקן של כיבוי אש כי הוא כבר בעל תקן דבר החוסך לכם המון זמן והוצאות מיותרות.
אצלנו בחברת הראל חברה לבניה קלה נדאג להכל ונלווה אתכם לאורך כל התהליך עד קבלת המפתח בדרך המהירה ביותר שיש להגשמת החלום! בית משלכם.

מעבר להקמת בית פרטי בבניה קלה אנו בונים גם מבנים בבניה קלה למגזר המסחרי והמוסדי ומקימים עשרות בתי כנסת כיתות לימוד ועוד..

תהליך שלבי הפרוייקט,בניית בית פרטי בשיטת בנייה קלה למגזר הפרטי:

לקוחותינו, המעוניינים בשירות בנייה של בית פרטי בשיטת בנייה קלה , מקבלים מאיתנו את כל החבילה:
תכנון אדריכלי מקצועי, התאמה של מבנה קיים לצרכים האישיים של הלקוח, עד להובלת המבנה והצבתו בשטח הרצוי.

בנייה של בית פרטי בשיטת בנייה קלה
הבניה המשתלמת ביותר לבית שלך!

יותר ויותר בתים בישראל מבינים את היתרון האדיר ברכישת בית פרטי אשר בנוי בשיטת בניה קלה. בנייה קלה היא משתלמת בצורה משמעותית מבנייה כבדה ומספקת צורך מגורים לכל אדם. חברת הראל בניה קלה עובדת עם מיטב האדריכלים ואנשי המקצוע הטובים ביותר על מנת לספק לכם את הבית הפרטי המושלם והמשתלם ביותר עבורכם.

פרויקטים

מוזמנים לקבוע פגישת יעוץ אישית בנושא בניית בית פרטי בשיטת בנייה קלה,
במשרד או אצלכם בשטח
 חייגו 08-6198590