טל: 08-6198590

בניה מתועשת – איך זה עובד?

בנייה מתועשת שונה מאוד מבניה מסורתית, במובנים רבים. שיטת הבניה הזאת מאוד חסכונית, עושה שימוש בהרבה פחות כוח אדם והיא גם מייצרת מינימום של פסולת. השיטה מאפשרת דיוק ומניעת תקלות – משום שמרבית הביצוע מבוצע במפעל. באתר עצמו, מבצעים רק חלק משלבי התשתיות וכן עבודות הרכבה וגימור. בניה מתועשת- איך זה עובד? כל התשובות נמצאות כאן.

בניה מתועשת-איך זה עובד?

בניה מתועשת – איך זה עובד? האם ניתן לבחור עיצוב אדריכלי

בניה מתועשת – איך זה עובד? שמה של השיטה, “בניה מתועשת”, עלול לעורר רושם כאילו מדובר בדרך לבנייה של מתחם עסקי שאיננו מושך למראה. למעשה, בתהליך הבניה מיישמים את התוכניות הרצויות בפס ייצור חדיש המצוי במפעל. מזמין המבנה יכול לבחור סגנונות שונים של בניה ואף להיעזר באדריכל. הסגנון הביתי האישי מעניק סגנון חיים בעיצוב הרצוי. לצד בתי מגורים, ניתן לעצב כיתות לימוד, מבני משרדים, מתקני אחסנה ועוד. כל עיצוב בהתאם לתוכנית שהוגדרה ואושרה על ידי מזמין העבודה. אולמות תצוגה נוצצים, בתים פרטיים בגימור מדהים, מרכזי שירות מעוצבים להפליא, כל זאת ועוד ניתן לבצע בשיטות המתקדמות של הבניה המתועשת.

האם הכל ניתן לבנות בשיטה הקלה

לא כל מבנה בשלימותו ניתן לבנות בשיטה הקלה. וזו הגדולה של השיטה הזאת, שאפשר לכנות גם בניה מודולרית. אין שום בעיה להקים חלקים מסוימים במבנה בשיטה הוותיקה, למשל יציקת ממ”ד. אך לאחר שהיסודות מונחים והממ”ד קם ועומד, ניתן להמשיך את השלמת המבנה בקלות, במהירות ובהתאמה מושלמת. בין היתר, ניתן להקים בתים פרטיים רחבי מידות, מבנים יבילים, בתים חסכוניים לזוגות צעירים וגם פתרונות מהירים לעסקים.

הבניה שעומדת בכל התקנים

לא כל קבלן ביצוע מסוגל לעבוד בשיטה המתועשת, אולם גורמים שמתמחים בכך מייצרים תוצאות נהדרות בכל קנה מידה. הראל חברה לבניה קלה מתמחה בהקמת מבני בבניה מתועשת, שעומדים בכל התקנים, עמידים, בטוחים ומוכנים מראש בהתאמה לדרישות כיבוי אש המחמירות. המבנים מתוכננים תוך בקרת עומסים, על גבי רצפה מבטון וקונסטרוקציה ממתכת. התכנון המלווה במהנדס, עושה שימוש בפאנלים מבודדים וחלקים מתחברים, עם הכנה לכל התשתיות הדרושות (חשמל, מים, כלים סניטריים וכדומה). כל התהליך, מהקמת השלד ועד לביצוע שלב הגמר, מבוצע תוך בקרת איכות מתמדת.

הראל חברה לבניה קלה

מעוניינים להגשים חלום צרו איתנו קשר...